Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehrála svá mistrovská utkání na domácí půdě. Dorost v sobotu rozstřílel Slavoj Rychvald vysoko 12:1. Mužstvo starších žáků doma porazilo hráče týmu TJ Slavoj Rychvald vysokým výsledkem 5:0. Mladší žáci již ve čtvrtek doma jasně přehráli hráče týmu TJ Dolní Datyně výsledkem 7:1. Více uvnitř článků.

FK Baník Albrechtice (Dorost) - TJ Slavoj Rychvald 12:1 (4:0)

Po nezasloužené prohře ve Fryčovicích naši dorostenci doma přivítali tým TJ Slavoj Rychvald. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ale od stavu 3:0 již začali dominovat naši hráči. Po prvním poločase dorost vedl 4:0 a zdálo se, že kráčí k vysoké výhře. Jenže vstup do druhé půle našim hráčům moc nevyšel, Slavoj Rychvald snížil z penalty na 4:1 a poté ještě nastřelil břevno. Ale to bylo z hostující strany vše a naši hráči začali znovu brát otěže zápasu do svých rukou. S rychvaldskou obranou si dělali, co chtěli a stříleli gól za gólem, až se skóre zastavilo na konečném vysokém skóre 12:1.

Branky Baníku: Palowski Stansilav 5, Jonszta David 3, Štromp Jan 2, Konczyna David, Mokrosz Jan

Sestava Baníku: Valík Václav - Revaj Jakub (46. Uhrin Daniel), Sliwka Daniel, Robenek Dominik, Kloza Tomasz - Mokrosz Jan (65. Konczyna David), Parchanský Patrik, Broda Marek, Štromp Ján (72. Galganek Daniel) - Palowski Stanislav, Jonszta David

.

FK Baník Albrechtice (Starší žáci) - TJ Slavoj Rychvald 5:0 (2:0)

Zasloužené vítězství našich hráčů, které mohlo být mnohem vyšší, kdyby naši mladí hráči proměnili své všechny šance.

Branky Baníku: Gabrhel Jakub 3, Uhrin Daniel, Ševčík Ondřej

Sestava Baníku: Neuman Daniel - Harakovský Ondřej, Adamec Lukáš, Uhrin Robin - Ševčík Ondřej, Uhrin Daniel, Neuman Vladimír - Gabrhel Jakub. Střídal: Grabowski David

.

FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) - TJ Havířov-Dolní Datyně 7:1 (2:1)

V prvním poločase hosté ještě cítili šanci, ale ve druhém poločase již jim naši hráči nedali šanci žádnou a zaslouženě zvítězili. Skóre mohlo být po utkání ještě vyšší. Škoda inkasované branky. Kluci zaslouží pochvalu jak za odehrané utkání, tak za celou odehranou podzimní část, kterou odehráli s velmi mladým týmem oproti soupeřům výborně.

Branky Baníku: Šlampiak Petr 2, Porembski Jan, Valošek Vít, Harakovský Ondřej, Neuman Daniel, Uhrin Robin

Sestava Baníku: Neuman Daniel - Mokroš Jiří, Grabowski David, Uhrin Robin - Harakovský Ondřej, Šlampiak Petr, Porembski Jan - Valošek Vít. Střídali: Klimsza Alexander, Zajíc Jan, Hackenber Adam, Sikora Jakub