Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehrála svá mistrovská utkání na půdě soupeřů. Dorost remizoval na půdě silné Skotnice 1:1. Starší žáci si vezou domů z posledního podzimního mistrovského utkání tři body za vítězství 8:2 na hřišti Doubravy. Mladší žáci a mladší přípravka již podzimní část dohrála minulý týden. Více uvnitř článků.

FK Skotnice  - FK Baník Albrechtice (Dorost) 1:1 (0:1)

K poslednímu podzimnímu venkovnímu utkáni zajížděli naši dorostenci do Skotnice, kde na ně čekalo nejen velmi malé a měkké hřiště plné bahna, ale především houževnatý domácí tým, který se nacházel před zápasem o dvě příčky nad námi tedy na 7. místě. Skotnice začala v utkání aktivněji, měla míč častěji na svých kopačkách, ale do vyložených šancí se díky dobře bránicí hostující obraně nedostávala. Náš tým dorostenců se spoléhal především na protiútoky. Ve 26. minutě se urodil asi nejkrásnější moment zápasu, jelikož ve zbytku utkání hra moc krásy nepobrala a hrál se spíš bojovný fotbal. Naši dorostenci se dostali přes celé hřiště na čtyři dotyky a skvělou akci zakončil šestnáctou trefou v sezóně levou nohou na zadní tyč Stanislav Palowski. Poločas tedy skončil 0:1. V druhé půli byla opět Skotnice aktivnější, ale žádné velké šance si domácí nevytvářeli. Náš doros mohl, možná i měl, navýšit skóre z 3-4 povedených protiútoku ale bohužel našemu týmu nebylo přáno. Tlak Skotnice začal sílit a v 84. minutě asi zaslouženě, bohužel nešťastně pro náš tým domácí vyrovnali. Míč po standartní situaci vykopával jeden z obránců našeho týmu ze šestnáctky pryč, ale bohužel trefil svého spoluhráče, od kterého se míč odrazil k volnému domácímu útočníkovi a ten se bez větších problému trefil do odkryté brány. Do konce zápasu se již nic zajímavého nestalo a tak naši dorostenci remizovali ve Skotnici 1:1.

Branka Baníku: 84. Domácí - 26. Palowski Stanislav

Sestava Baníku: Valík Václav - Revaj Jakub, Sliwka Daniel, Robenek Dominik, Kloza Tomasz - Broda Marek - Štromp Ján, Parchanský Patrik, Mokroz Jan - Palowski Stanislav, Jonszta David