Víkendové výsledky našich mládežnických týmů

Je za námi další víkend a přinášíme opět tradiční přehled výsledků našich týmů. Všechny naše mužstva sehráli své další mistrovská utkání na půdě soupeřů. Dorost na jaře nezvládl ani druhé utkání na půdě soupeře a prohrál ve Frenštátě pod Radhoštěm 6:2. Starší žáci vyhráli na půdě týmu FC Ostrava - Jih 5:3 a zařídily tomuto týmu první porážku v sezoně. Mladší žáci v Ostravě prohráli 8:2. Více uvnitř článků.

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm - FK Baník Albrechtice (Dorost) 6:2 (3:2)

Branky Baníku: Šlampiak Dominik 2

Trenér Jiří Lankočí: Ve Frenštátě jsme prohráli naprosto zaslouženě, soupeř byl jasně lepší, předčil nás naprosto ve všem. Nezbývá než pogratulovat. Ukazuje se, že náš kádr je příliš úzký, při 2-3 absencích máme problém. Snad se začneme rychle uzdravovat a dáme se dokupy.“

.

FC Ostrava-Jih - FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 3:5 (1:1)

Branky Baníku: Kvapil Michal 3, Parchanský Patrik, Štromp Jan

Sestava Baníku: Neuman Vladimír - Seman Adam, Mrozek Michal, Uhrin Daniel - Robenek Dominik - Šlachta Jakub, Parchanský Patrik, Szotkowski Pavel, Štromp Jan - Kvapil Michal

Trenér Jaroslav Kvapil: „Dnes se odehrálo krásné utkání jak pro oko diváka, tak pro všechny aktéry tohoto utkání. Co bylo důležité, padlo 8 branek, ale více jsme se radovali my hosté. Utkání mělo už svůj náboj, poněvadž se setkali na hřišti 3 nejlepší střelci soutěže. A to mimo jiné náš Kvapil, 2 a 3 z Ostravy - Jih. První ohrožení branky soupeře padlo po přihrávce Uhrina na Kvapila do šestnáctky, ten se dostal před obránce a nic víc mu nezbývalo než ho faulovat - penalta. Parchanský si s tím poradil na výtečnou - 0:1 ve 25. minutě. Ve 30. minutě se v naší obraně stalo k nedorozumění a bylo to 1:1, což byla velká chyba z naší strany. Do druhé půle jsme se kluky snažily nabudit takovým způsobem, že tady dnes vyhrajeme a taky tak bylo. Parchanský přihrál Kvapilovi do šestnáctky, ten si poradil s dvěma hráči soupeře a bylo 1:2. Soupeř v tu chvílí byl totálně rozhozený a zdecimovaný což mlelo vodu na náš mlýn. Také jsme toho patřičně dokázaly využit. Kvapil obstaral 3 a 4 gól a poslední 5 gól, který jsme dali obstaral Honza Štromp. Velké díky dnes všem co nastoupily a byl velice kvalitního utkání a už se těšíme na další soupeře, kterými budou Kravaře, které jsou druhé v tabulce, a máme před nimi veliký respekt.“