Všechny mládežnická mužstva čeká start do jarní části na hřišti soupeře

I dorostenci, starší žáci, mladší žáci a mladší přípravka již znají svůj jízdní řád jarní části svých soutěží. Dorost začne odvetnou část ve Starém Městě u Frýdku - Místku 28. března a skončí 20. června utkáním na domácí půdě v derby s Českým Těšínem. Starší žáci odstartují jarní část 11. dubna na Viktorce Bohumín a skončí 13. června domácí duelem s Doubravou. Mladší žáci začnou jarní části 12. dubna v Horních Bludovicích a skončí 6. června na půdě týmu TJ Havířov - Dolní Datyně. Svůj los jarní části již zná také poslední mládežnické mužstvo Baníku a tím je mladší přípravka, která začne turnajovou odvetnou jarní soutěž v pondělí 27. dubna v Horní Suché a skončí v pondělí 1. června v Petřvaldě u Karviné. Celé rozpisy našich mládežnických týmu jarní části najdete uvnitř článku.

Rozlosování jarní části Krajské soutěže sk. B - starší dorost 2014/2015:

17. kolo - Sobota 28. března 2015 12:45

TJ DURMAN Staré Město - FK Baník Albrechtice

18. kolo - Sobota 4. dubna 2015 13:15

FK Baník Albrechtice - SK Brušperk

19. kolo - Neděle 12. dubna 2015 13:15

TJ Internacionál Petrovice - FK Baník Albrechtice

20. kolo - Sobota 18. dubna 2015 13:45

FK Baník Albrechtice - TJ Mořkov

21. kolo - Sobota 25. dubna 2015 13:30

FC Biocel Vratimov - FK Baník Albrechtice

22. kolo - Sobota 2. května 2015 14:15

FK Baník Albrechtice - FK Bohumín

23. kolo - Sobota 9. května 2015 14:15

TJ Havířov-Dolní Datyně - FK Baník Albrechtice

24. kolo - Sobota 16. května 2015 14:45

FK Baník Albrechtice - TJ Sokol Fryčovice

25. kolo - Sobota 23. května 2015 14:45

TJ Slavoj Rychvald - FK Baník Albrechtice

26. kolo - Sobota 30. května 2015 14:45

FK Baník Albrechtice - FK Skotnice

14. kolo - Neděle 7. června 2015 14:00

MFK Havířov B - FK Baník Albrechtice

16. kolo - Sobota 13. června 2015 14:15

TJ Vendryně - FK Baník Albrechtice

15. kolo - Sobota 20. června 2015 14:45

FK Baník Albrechtice - FC IRP Český Těšín

.

Rozlosování jarní části Okresního přeboru - starší žáci 2014/2015:

14. kolo - Sobota 11. dubna 2015 10:00

TJ Viktorie Bohumín - FK Baník Albrechtice

15. kolo - Sobota 18. dubna 2015 10:00

FK Baník Albrechtice - SK Dětmarovice

16. kolo - Neděle 26. dubna 2015 13:30

TJ Slovan Horní Žukov - FK Baník Albrechtice

17. kolo - Sobota 2. května 2015 10:00

FK Baník Albrechtice - TJ Slavoj Rychvald

18. kolo - Sobota 9. května 2015 14:15

Baník OKD Doubrava - FK Baník Albrechtice

19. kolo - Sobota 16. května 2015 10:00

FK Baník Albrechtice - TJ Viktorie Bohumín

20. kolo - Neděle 24. května 2015 09:00

SK Dětmarovice - FK Baník Albrechtice

11. kolo - Sobota 30. května 2015 10:00

FK Baník Albrechtice - TJ Slovan Horní Žukov

12. kolo - Sobota 6. června 2015 10:30

TJ Slavoj Rychvald - FK Baník Albrechtice

13. kolo - Sobota 13. června 2015 10:00

FK Baník Albrechtice - Baník OKD Doubrava

.

Rozlosování jarní části Okresního přeboru - mladší žáci 2014/2015:

10. kolo - Neděle 12. dubna 2015 10:00

FC Horní Bludovice - FK Baník Albrechtice

11. kolo - Čtvrtek 16. dubna 2015 16:00

FK Baník Albrechtice - TJ Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice

12. kolo - Sobota 25. dubna 2015 10:00

TJ Havířov-Dolní Datyně - FK Baník Albrechtice

13. kolo - Čtvrtek 30. dubna 2015 16:30

FK Baník Albrechtice - FC Horní Bludovice

14. kolo - Neděle 10. května 2015 10:30

TJ Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice - FK Baník Albrechtice

15. kolo - Čtvrtek 14. května 2015 17:00

FK Baník Albrechtice - TJ Havířov-Dolní Datyně

16. kolo - Neděle 24. května 2015 11:30

FC Horní Bludovice - FK Baník Albrechtice

17. kolo - Čtvrtek 28. května 2015 17:00

FK Baník Albrechtice - TJ Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice

18. kolo - Sobota 6. června 2015 10:00

TJ Havířov-Dolní Datyně - FK Baník Albrechtice

.

Rozlosování jarní části Okresního soutěže - mladší přípravka 2014/2015:

7. kolo - Pondělí 27. dubna 2015 - začátky utkání: 1. utkání 16:30, 2. utkání 17:10, 3. utkání 17:50

Turnaj č. 37 - pořadatel  TJ Depos Horní Sucha

TJ Depos Horní Suchá - FK Baník Albrechtice                   

FK Baník Albrechtice - MFK Havířov A                            

TJ Depos Horní Suchá - MFK Havířov A                                       

8. kolo - Pondělí 4. května 2015 - začátky utkání: 1. utkání 16:30, 2. utkání 17:10, 3. utkání 17:50

Turnaj č. 48 - pořadatel FK Baník Albrechtice

MFK Havířov B - FK Baník Albrechtice

MFK Havířov B - TJ Slovan Havířov B

TJ Slovan Havířov B - FK Baník Albrechtice

9. kolo - Pondělí 11. května 2015 - začátky utkání: 1. utkání 16:30, 2. utkání 17:10, 3. utkání 17:50

Turnaj č. 52 - pořadatel FC IRP Český Těšín

FC IRP  Český Těšín - FK Baník Albrechtice

MFK OKD Karviná B - FK Baník Albrechtice

MFK OKD Karviná B - FC IRP Český Těšín

10. kolo - Pondělí 18. května 2015 - začátky utkání: 1. utkání 17:00, 2. utkání 17:40, 3. utkání 18:20

Turnaj č. 58 - pořadatel  FK Těrlicko

FK Baník Albrechtice - FK Těrlicko

FK Těrlicko - MFK Havířov A

MFK Havířov A - FK Baník Albrechtice

11. kolo - Pondělí 25. května 2015 - začátky utkání: 1. utkání 17:00, 2. utkání 17:40, 3. utkání 18:20

Turnaj č. 65 - pořadatel FK Baník Albrechtice

FK   Baník Albrechtice - TJ Slavoj Rychvald

TJ Slavoj Rychvald - SK Dětmarovice

SK Dětmarovice - FK Baník Albrechtice

12. kolo - Pondělí 1. června 2015 - začátky utkání: 1. utkání 17:00, 2. utkání 17:40, 3. utkání 18:20

Turnaj č. 71 - pořadatel TJ Petřvald u Karviné

TJ Slovan Havířov A - TJ Petřvald u Karviné

FK Baník Albrechtice - TJ Slovan Havířov A

TJ Petřvald u Karviné - FK Baník Albrechtice

admin-maro