Všechny mládežnická mužstva také znají rozpisy jarní části

Všechny mládežnická mužstva také znají rozpisy jarní části

I dorostenci, mladší žáci, starší přípravka a mladší přípravka již znají svůj jízdní řád jarní části svých soutěží. Dorost začne odvetnou část v Sedlišti 26. března a skončí 19. června utkáním na domácí půdě se Skotnicí. Mladší žáci začnou jarní části 10. dubna doma proti Doubravě a skončí 12. června na domácí půdě s mužstvem TJ Havířov - Dolní Datyně. Svůj los jarní části již zná také starší přípravka, která začne jarní část 14. dubna proti celků MFK Havířov B a skončí 9. června na hřišti Slavie Orlové B. Poslední mládežnické mužstvo Baníku a tím je mladší přípravka začne turnajovou odvetnou jarní soutěž v pondělí 2. května domácím turnajem a sezónu zakončí 6. června také domácím turnajem. Celé rozpisy našich mládežnických týmu jarní části najdete uvnitř článku.

Los jarní části starších dorostenců krajské soutěže skupiny B

kolo den datum výkop domácí hosté
17 sobota 26.03.2016 12:45 TJ BDSTAV Sedliště Baník Albrechtice
18 neděle 03.04.2016 13:15 Baník Albrechtice TJ DURMAN Staré Město
19 neděle 10.04.2016 12:00 FC IRP Český Těšín Baník Albrechtice
20 neděle 17.04.2016 13:45 Baník Albrechtice MFK Havířov B
21 neděle 24.04.2016 13:45 TJ Internacionál Petrovice Baník Albrechtice
22 neděle 01.05.2016 14:15 Baník Albrechtice TJ Petřvald u Karviné
23 neděle 08.05.2016 14:15 TJ Mořkov Baník Albrechtice
24 neděle 15.05.2016 14:45 Baník Albrechtice 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí
25 sobota 21.05.2016 14:45 TJ Sokol Fryčovice Baník Albrechtice
26 neděle 29.05.2016 14:45 Baník Albrechtice FK Bospor Bohumín
14 sobota 04.06.2016 14:45 TJ Vendryně Baník Albrechtice
15 neděle 12.06.2016 10:00 SK Brušperk Baník Albrechtice
16 neděle 19.06.2016 14:45 Baník Albrechtice FK Skotnice

Los jarní části mladších žáků okresního přeboru

kolo den datum výkop domácí hosté
11 neděle 10.04.2016 10:00 Baník Albrechtice Baník OKD Doubrava
12 neděle 17.04.2016 10:00 Baník Albrechtice TJ Sokol Věřňovice
13 neděle 24.04.2016 11:30 FC Horní Bludovice Baník Albrechtice
14 neděle 01.05.2016 10:00 Baník Albrechtice TJ Slovan Havířov
15 sobota 07.05.2016 10:00 TJ Havířov - Dolní Datyně Baník Albrechtice
16 sobota 14.05.2016 10:45 Baník OKD Doubrava Baník Albrechtice
17 neděle 22.05.2016 15:00 TJ Sokol Věřňovice Baník Albrechtice
18 neděle 29.05.2016 10:00 Baník Albrechtice FC Horní Bludovice
19 sobota 04.06.2016 14:30 TJ Slovan Havířov Baník Albrechtice
20 neděle 12.06.2016 10:00 Baník Albrechtice TJ Havířov - Dolní Datyně

Los jarní části starší přípravky okresního přeboru

kolo den datum výkop domácí hosté
10 čtvrtek 14.04.2016 15:30 Baník Albrechtice MFK Havířov B
11 čtvrtek 21.04.2016 16:00 TJ Viktorie Bohumín Baník Albrechtice
12 čtvrtek 28.04.2016 16:00 Baník Albrechtice TJ Depos Horní Suchá
13 čtvrtek 05.05.2016 16:30 Baník Albrechtice TJ Slovan Havířov C
14 středa 11.05.2016 16:30 TJ ČSAD Havířov Baník Albrechtice
15 čtvrtek 19.05.2016 17:00 Baník Albrechtice FK Bospor Bohumín B
16 čtvrtek 26.05.2016 17:00 SK Dětmarovice Baník Albrechtice
17 čtvrtek 02.06.2016 17:00 Baník Albrechtice TJ Slovan Havířov B
18 čtvrtek 09.06.2016 17:00 FK Slavia Orlová Lutyně B Baník Albrechtice

Los jarní části mladší přípravky okresní soutěže

kolo

den

datum

výkop

domácí

hosté

7 pondělí 02.05.2016 Turnaj č. 35 - pořadatel FK Baník Albrechtice
7 pondělí 02.05.2016 16:30 Baník Albrechtice TJ Slovan Havířov B
7 pondělí 02.05.2016 17:10 MFK Havířov A TJ Slovan Havířov B
7 pondělí 02.05.2016 17:50 Baník Albrechtice MFK Havířov A
8 pondělí 09.05.2016 Turnaj č. 39 - pořadatel TJ Depos Horní Suchá
8 pondělí 09.05.2016 16:30 TJ Depos Horní Suchá FK Bospor Bohumín B
8 pondělí 09.05.2016 17:10 Baník Albrechtice FK Bospor Bohumín B
8 pondělí 09.05.2016 17:50 TJ Depos Horní Suchá Baník Albrechtice
9 pondělí 16.05.2016 Turnaj č. 41 - pořadatel FK Těrlicko
9 pondělí 16.05.2016 17:00 MFK Havířov B Baník Albrechtice
9 pondělí 16.05.2016 17:40 Baník Albrechtice FK Těrlicko
9 pondělí 16.05.2016 18:20 MFK Havířov B FK Těrlicko
10 pondělí 23.05.2016 Turnaj č. 49 - pořadatel MFK OKD Karviná A
10 pondělí 23.05.2016 17:00 MFK Havířov B Baník Albrechtice
10 pondělí 23.05.2016 17:40 MFK OKD Karviná A Baník Albrechtice
10 pondělí 23.05.2016 18:20 MFK Havířov B MFK OKD Karviná A
11 pondělí 30.05.2016 Turnaj č. 55 - pořadatel TJ Petřvald u Karviné (hraje se na dvou hřištích souběžně)
11 pondělí 30.05.2016 17:00 MFK OKD Karviná B TJ Petřvald u Karviné
11 pondělí 30.05.2016 17:00 Baník Albrechtice TJ Slovan Havířov A
11 pondělí 30.05.2016 17:40 TJ Slovan Havířov A MFK OKD Karviná B
11 pondělí 30.05.2016 17:40 Baník Albrechtice TJ Petřvald u Karviné
11 pondělí 30.05.2016 18:20 TJ Petřvald u Karviné TJ Slovan Havířov A
11 pondělí 30.05.2016 18:20 Baník Albrechtice MFK OKD Karviná B
12 pondělí 06.06.2016 Turnaj č. 60 - pořadatel FK Baník Albrechtice (hraje se na dvou hřištích souběžně)
12 pondělí 06.06.2016 17:00 SK Dětmarovice TJ Slovan Havířov B
12 pondělí 06.06.2016 17:00 Baník Albrechtice FK Bospor Bohumín B
12 pondělí 06.06.2016 17:40 TJ Slovan Havířov B FK Bospor Bohumín B
12 pondělí 06.06.2016 17:40 Baník Albrechtice SK Dětmarovice
12 pondělí 06.06.2016 18:20 FK Bospor Bohumín B SK Dětmarovice
12 pondělí 06.06.2016 18:20 Baník Albrechtice TJ Slovan Havířov B

admin-maro