Výhra B týmu mužů v Loukách

V sobotu 15. listopadu sehrál B tým mužů předehrávku 18. kola v rámci Okresního přeboru, kdy zajížděl B tým Baníku mužů do Louk. První mistrovské utkání skončilo na úvod sezony v Albrechticích 2:2, ale poté bylo kontumováno ve prospěch Louk 0:3. V sobotu se z vítězství radoval náš tým, který po brankách Kamila Smětáka z pokutového kopu a Tomáše Izaiáše zvítězil 1:2.

TJ Lokomotiva Louky - FK Baník Albrechtice B 1:2 (1:1)

Po opatrném úvodu měli první možnost v utkání domácí ale domácí Piskorz ve 12. minutě branku těsně minul. První branka přišla ve 32. minutě, kdy domácí hráč Jakub Veselý střelou k tyčce proměnili pokutový kop a vedli - 1:0. Ale dlouho se neradovali, jelikož domácí ve 35. minutě zahráli ve svém pokutovém území rukou a hlavní rozhodčí Lukašík správně odpískl pokutový kop, který s přehledem proměnil brankář Baníku Kamil Směták - 1:1. Do konce prvního poločasu měl jedinou šanci jen Baník, a to konkrétně Tomáš Izaiáš, který orazítkoval dalekonosnou střelou břevno domácí branky. První poločas tedy skončil nerozhodně 1:1.

Ve druhém poločase měli první možnost domácí kdy po rohu Madariho v dobré pozici osamocen míč netrefil Konderla. Poté již přišel druhý gól utkání, kdy po přesně přihrávce utekl domácí obraně Tomáš Izaiáš a přesnou střelou poslal Baník do vedení - 1:2. Domácí mohli vyrovnat v 61. minutě, kdy utekl Lukosz po lajně, natlačil se do šestnáctky a dal míč pod sebe na osamoceného Egriho, ten však svou střelou trefil jen břevno brány hostů. Další možnost domácích přišla v 66. minutě, to se probil do šestnáctky Egri a přihrál před bránu Bičaníkovi, který zblízka bránu minul. V 75. minutě dostal v rychlém sledu za zbytečné řeči dvě žluté karty Marek Jeriga a popravu byl vyloučen a zbytečně oslabil mužstvo Baníku. Baník měl možnost i v oslabení, a to v 80. minutě kdy utekl opět po přesné přihrávce po levé straně Tomáš Izaiáš, který viděl naběhnutého Pasze tomu ale zabrněl v zakončení vracející se obránce. Domácí do konce utkání nedokázali vyrovnat a B tým Baníku tak zasloužené veze domů tři body z Louk.

Branky: 32. Veselý Jakub z pok. kopu - 35. Směták Kamil z pok. kopu, 55. Izaiáš Tomáš, ŽK: 60. Pařík Adam, 65. Smiga Radim, 75. a 75. Jeriga Marek, 86. Chmiel Marek, ČK: 75. Jeriga Marek, Rozhodčí: Lukašík Petr

TJ Lokomotiva Louky: Taussig - Novák J., Veselý, Konderla (76. Juščík), Piskorz - Lukosz, Vrba , Madari (85. Mikuš), Michalisko (59. Novák T.) - Egri (82. Mončka), Cichovský (59. Bičaník)

FK Baník Albrechtice B: Směták - Chmiel M., Kulhánek, Koziel R., Kazík (46. Matwijkov) - Vlašic J. (62. Pasz), Kociolek Jakub, Pařík A., Smiga (89. Palowski A.) - Jeriga, Izaiáš. Trenér: Vlašic Luděk