Výsledky všech víkendových utkání našich týmů

Přinášíme vám tradičný přehled všech výsledků našich týmů, které svá utkání odehrály o tomto víkendu. Dorostenci vyhráli na domácí umělé trávě se Starým Městem 2:1. Starší a mladší žáci vyhráli na půdě Orlovské Slavie B. Starší vyhráli 3:1 a mladší 5:3. Starší přípravka ve čtvrtek vyhrála doma s Horní Suchou 8:5.

FK Baník Albrechtice (Dorost) - TJ DURMAN Staré Město 2:1 (1:0)

Branky Baníku: Kociolek Jakub 2

Sestava Baníku: Zákutný Jan - Sliwka Daniel, Gorgol Karel, Machýček Radim, Švec Stanislav - Hurych Jan - Chmiel Marek (Jonszta David), Bilan Václav (Jeriga Marek), Kociolek Jakub, Izaiáš Tomáš (Kloza Tomasz) - Kruczek Tomáš (Novák Václav)

Trenér Jiří Lankočí: Po gólových hodech z předchozích dvou zápasů (nastříleli jsme celkem 15 gólů), přišlo tentokrát střelecké trápení. V utkání hraném na umělé trávě jsme celý zápas dobývali branku Starého Město, ale více než dva góly Kuby Kociolka jsme nevstřelili. Naopak soupeř se dvakrát objevil v našem pokutovém území a byly z toho dvě penalty. Naštěstí tu první za stavu 0:0 Honza Zákutný zneškodnil. Přesto jsme vítězství uhájili a získali další 3 body do tabulky.

.

FK Slavia Orlová Lutyně B - FK Baník Albrechtice (Starší žáci) 1:3 (1:1)

Branky Baníku: Mička Jakub, Kvapil Michal, Hřivnáč Tomáš

Sestava Baníku: Koziel Viktor - Machaczek Dalibor, Kubíček Dominik, Robenek Dominik - Kubica Tomáš, Mokrosz Jan, Hřivnáč Tomáš - Parchanský Patrk, Adamec Lukáš - Mička Jakub, Kvapil Michal. Střídali: Neuman Vladimír, Konczyna David, Pasz Piotr

Trenéři Jaroslav Kvapil a Vladislav Szostok: „Předem než začneme hodnotit dnešní utkání tak bych chtěl poděkovat všem klukům, kteří pomohli k vydřeným bodům!!! Kluci všichni plnili do puntíku, co jsme si v kabině řekli a přidali k tomu bojovnost, se kterou si soupeř vůbec nevěděl rady. Byla radost se na to koukat. Když (potupená) Orlová proti nám postavila hráče z A týmu, ale nebylo jim to nic platné. V prvním poločase jsme se ujali vedení, když branku vsítil Mička po přihrávce Kvapila. Ke konci prvního poločas Orlová vyrovnala na 1:1 po našem zaváhání a špatné domluvě v obraně. Do druhé půle nastoupil ten samý tým, ale ještě s větším odhodláním vyhrát, a to se také potvrdilo, kdy se sám osamocen Kvapil na malém vápně nemýlil. Ve finál třetí branku vstřelil Hřivnáč, kterému přesně nabyl Kvapil a Hřivnáč tak upravil skóre v náš prospěch 1:3. Borci udělali jste velký krok. Dík (Oproti minulému kolu to byla - alfa a omega)“