Začal Zimní turnaj Baníku Albrechtice

Třemi zápasy odstartoval nový ročník Zimního turnaje Baníku Albrechtice. Již osmý ročník zimního turnaje dorostenců odstartoval v neděli 15. února na umělé trávě v areálu FK Baník Albrechtice. Nejvíce se na začátků turnaje dařilo Václavovicím, které šesti góly pokořila tým Dolní Lutyně - Věřňovice. Tři body si připsal i dorost Baníku. Dorost Dolní Datyně a Interu Petrovice si po vzájemném utkání připsali na úvod turnaje jeden bod. Přinášíme Vám tak přehled odehraných zápasů.

1. kolo Zimního turnaje:

TJ Sokol Dolní Lutyně-Věřňovice - TJ Sokol Václavovice 2:6 (2:1)
Branky:
Rzodek Radim, Pavlík Robin - Fajkus Josef 2, Toman Jiří 2, Hrabec Ondřej 2
V prvním utkání zimního turnaje se zrodilo zaslouženě vítězství týmu TJ Sokol Václavovice, které i když po prvním poločase prohrávalo tak ve druhém poločase zaslouženě skóre otočilo ve svůj prospěch a zvítězilo.

TJ Havířov-Dolní Datyně - TJ Internacionál Petrovice 1:1 (1:0)
Branky:
Týl Daniel - Horák Petr
V utkání dvou účastníků Krajské soutěže se v prvním poločase dostal do jednobrankového vedení tým Dolní Datyně po krásné střele Týla z přímého volného kopu. Petrovičtí vyrovnali zásluhou Horáka střelou do prázdné branky až v závěru utkání, a tak podle průběhu utkání skončilo toto utkání zaslouženou remízou.

FK Baník Albrechtice - TJ Bystřice 5:2 (4:2)
Branky:
Jonszta David 3, Palowski Stanislav 2 - Rusz Dominik, Szmek Erik
V posledním utkání prvního kola zimního turnaje se utkal dorost Baníku proti týmu TJ Bystřice. Do utkání se dostalo jako první do vedení mužstvo Bystřice, dorost Baníku však dokázal vyrovnat. Poté ale opět bystřičtí se dostali opět do vedení. Dorostenci Baníku však stihli skóre otočit ještě do konce první půle a to třemi brankami, takže hodně gólový první poločas skončil 4:2 ve prospěch domácího týmu. Ve druhé půli již padl jen jeden gól, který vstřelil domácí Baník a tak utkání skončilo zaslouženým vítězstvím dorostu Baníku výsledkem 5:2.