Zasloužená a důležitá výhra, Baník Albrechtice - Dolní Lutyně 4:1

Albrechtičtí ukončili čtyř zápasovou sérii bez výhry. V sobotním odpoledni porazili na domácí půdě tým TJ Sokol Dolní Lutyně zaslouženě 4:1. První poločas moc šanci v sobotním důležitém utkání nepřinesl a hra byla z obou stran v první půli opatrná. Více ze hry měli Baníkovci, ale nedokázali se prosadit a první půle tak skončila nerozhodně 0:0. To druhý poločas vyšel Baníkovcům fantastický. V 51. minutě se totiž prosadil Jan Kociolek a v 62. minutě navýšil skóre Baníku již na 2:0 David Dorozlo. Hosté však dokázali v 71. minutě snížit na 1:2 zásluhou Miroslava Macháčka. Baníku však vrátil dvoubrankový náskok hned za tři minuty Tomáš Izaiáš, a když v 90. minutě vstřelil svůj druhý gól v utkání Jan Kociolek. Bylo jasně, že si A tým Baníku připíše do tabulky důležité tři body za zaslouženou výhru 4:1.

FK Baník Albrechtice - TJ Sokol Dolní Lutyně 4:1 (0:0)

Podrobnosti připravujeme…

Branky: 51. a 90. Kociolek Jan, 62. Dorozlo David, 74. Izaiáš Tomáš - 71. Macháček Miroslav, ŽK: 8. Široký Miloš, 56. Korzeniowski Marek, 88. Izaiáš Tomáš - 26. Vávra Jakub, 44. Macháček Miroslav, 53. Ochodek Jan, 59. Velký Martin, 77. Hanusek Jan, 88. Kudlík Tomáš, Rozhodčí: Bartoš Ivan - Brabec Roman, Podracký Pavel, Počet diváků: cca 150

FK Baník Albrechtice: Směták - Korzeniowski, Věčorek A., Goj, Čoček - Žyla D. (64. Kroužek), Široký, Dorozlo (78. Smiga), Izaiáš (88. Chmiel M.) - Kociolek Jan, Wojtyna (84. Parchanský). Trenér: Kohút Dušan

TJ Sokol Dolní Lutyně: Šajer - Kudlík, Vávra, Hanusek, Twrdý - Ochodek, Velký, Szkuta, Pěgřim (71. Regec) - Macháček, Havlásek (59. Fismol). Trenér: Skála Jiří